قوانین سایت

شرایط عمومی استفاده از سایت بامایدک   برای ” کاربران حقیقی و حقوقی”

وب‌ سایت بامایدک ،کاملا تخصصی در حوزه  فروش قطعات یدکی  خودرو از طریق اینترنت یا اپلیکیشن فروش که بر روی گوشی موبایل نصب میشود  ، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.

 • این  اپلیکیشن فروش  بر پایه زبان فارسی می باشد ؛ بدیهی است استفاده از دیگر زبانها ممکن است سیر اطلاع رسانی را مختل یا باوقفه مواجه نماید لذا پیشنهاد میگردد برای سهولت و بهره برداری مناسب فقط زبان فارسی استفاده شود .
 • قیمت‌گذاری قطعات صرفا بنابر اعلام  تامین کننده  می باشد ؛  و چنانچه قیمت  قطعه ارسال ‌شده نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار، بیش از حد نامعقول باشد، تیم بامایدک  اعتراض و تذکر شما را به  تامین کننده  منتقل خواهد کرد.
 • این وب ‌سایت و اپلیکیشن فروش برای سهولت دسترسی مشتری به بازارخرید لوازم یدکی بدون صرف وقت و هزینه ؛  راه اندازی گردیده است و  تمایل  بر دخالت جزئی یا کلی بر معاملات بازارقطعات یدکی  ؛ ایجاد آشفتگی ،  جهت‌دهی  ندارد و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می‌کند. و چنانچه هر یک از تامین کنندگان این اپلیکیشن یاوب سایت ؛ با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست  هر نوع توسل به شیوه‌ ای که در  مصادیق فوق باشد  ؛ سعی در نقض آن  رسالت را داشته باشند، کاربری آنها بنابه ارزیابی و تصمیم مدیران سایت، بدون هیچ‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود می‌شود و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.
 • مشتریان  محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.
 • لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، بدون  مجوز خلاف و غیر قانونی می باشد و از طریق مراجع قضائی و ذیصلاح قابل پیگیری خواهد بود
 • کاربران می‌بایست در وارد کردن اطلاعات خودروی خود دقت لازم را داشته باشند. زیرا برای خرید قطعه ثبت صحیح اطلاعات خودرو الزامی میباشد
 • هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.
 • واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. سایت بامایدک به طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.
 • توجه داشته باشید که برای ارسال پیامک از سوی بامایدک ، صرفا از شماره۳۰۰۰۱۲۲۰۲۲۰۱۱۰ یا استفاده می‌شود و هیچ شماره دیگری برای ارسال پیامک، متعلق و منتسب به این سایت نیست.
 • شماره تلفن‌های پشتیبانی۰۲۱۳۳۹۷۲۴۸۰  است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به این سایت نیست.
 • باما یدک در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به باما اطلاع دهید.

 

 

“پیگرد های قانونی”

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی باما یدک خواهد بود.

 1. انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.
 2. نقض حقوق معنوی مالکین وب ‌سایت بامایدک یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌ سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان بامایدک  به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.
 3. ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و…) درصورت اطلاع بامایدک یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.
 4. اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی وب‌ سایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانه‌ای نشود، موجب پیگرد است.
 5. هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت بامایدک بدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت که منجر به نقض حقوق تامین کنندگان و اضرار مالی مدیران بامایدک  شود، موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی بامایدک  یا اشخاص دیگر خواهد بود. همچنین استخراج اطلاعات تماس  کاربران و تامین کنندگان در وبسایت خویش، مشمول این بند است.
 6. استفاده از هرنوع فناوری رایانه ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت ، موجب پیگرد است.

نکته مهم:

سایت بامایدک مستقل میباشد و به هیچ مرکزی وابسته نیست

هرگونه تذکر شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به عملکرد بامایدک  در قسمت ثبت شکایات ، اطلاع رسانی کنند.

بامایدک متعهد می باشد نسبت به پیگیری موضوع  اقدام ونتیجه را  اعلام نماید

 

 

نکات مهم جهت بازگشت کالا

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به سایت بازگردانده شود
 نوشتن یا برچسب زدن روی جعبه ؛  ایجاد پارگی  یا مخدوش نمودن جعبه ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد
هرگونه توضیح در برگه جداگانه همراه جعبه ارسال گردد.
– اشکال و یا ایراد فنی قبل از استفاده باید حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا، به سایت اطلاع داده شود.درصورت وجود
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان  مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.–.

مغایرت کالا

-اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
-وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش سایت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
-اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است،شکل ظاهر ؛ رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به سایت بامایدک بازگردانده شود